Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

За минулу добу на Полтавщині зафіксували 9 нових випадків захворювання на коронавірус

З початку тижня в  області – 46 нових випадків захворювання на COVID-19. За місяць  - 126 випадків. Всього з початку карантину –  440 випадків. Про це на брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Якщо в червні на Полтавщині хворіло до 10 людей, то зараз коронавірус підтверджений у 96 чоловік. Щоденно фіксуємо нові випадки.  Нині 35 людей лікуються в стаціонарах. 61 людина – амбулаторно. У майже третини немає клінічних проявів. За час пандемії зроблено 15 037 ПЛР-тестів», ­ – сказав Олег Синєгубов.

Очільник області зазначив, що вірус до регіону частіше завозять з сусідніх областей, а саме з Київської та Харківської.  Мали випадки, коли люди приїздили з Росії та інших країн і були інфіковані.

«Ми продовжуємо готуватися до різних сценаріїв, тому зараз максимально накопичуємо запаси засобів індивідуального захисту в тих медичних установах, які працюють з хворими на коронавірус. Не зважаючи на негативну тенденцію поширення хвороби, Полтавщина відноситься до так званої зеленої зони.  Ми готові до можливої другої хвилі. Інфекційні відділення лікарень Полтавщини забезпечені на 100% засобами індивідуального захисту на 2 місяці вперед», – сказав Олег Синєгубов.

Голова облдержадміністрації акцентував увагу на тому, що з 1 вересня діятиме адаптивний карантин. Всі регіони буде поділено на 4 зони. Він висловив сподівання, що Полтавщина потрапить до зеленої зони. Однак, сам регіон за кількістю виявлених нових хворих також можуть поділи на 4 зони.

«Якщо рішенням регіональної комісії ТЕБ і НС буде прийнято, що якийсь із районів стане «червоним», то будуть встановлені відповідні пости та обмежений проїзд до них», – сказав Олег Синєгубов.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить – 8,6 %.

«Нині в області немає показників, які б свідчили про те, що ми можемо перейти до червоної зони. Однак нових хворих більше, ніж тих, хто одужав. Тому вкотре наголошую, всі повинні суворо дотримуватися правил карантину», – сказав Олег Синєгубов.

 

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk