Image

Для осіб із порушенням зору

COVID-19: карантинні вимоги ніхто не скасовував

Шановні мешканці Полтавщини!

Сьогодні велике занепокоєння викликає те, що полтавці нехтують заходами безпеки. Нагадуємо, коронавірусна інфекція нікуди не зникла. І ось невтішний результат: за останню добу, з 29 на 30 липня, в області зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювань, за останній тиждень – 60.

З початку пандемії на Полтавщині на COVID-19 захворіла 431 людина.  Незважаючи на зусилля медиків, 15 людей померли. Ще не одужали (продовжують лікування) 90 людей.  

Вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. До зростання захворюваності на COVID-19 призводить недотримання мешканцями області вимог «зеленої зони» адаптивного карантину.

Особливу небезпеку щодо зараження коронавірусною інфекцією у літній період несуть незахищене контактування з прибулими з-за кордону, інших регіонів та поїздки  до курортних областей.  

Збільшення кількості захворювань може призвести до посилення вимог карантину та переведення області із «зеленої зони» адаптивного карантину у «помаранчеву» або навіть «червону» з жорсткими обмеженнями.

Зменшити ризик зараження COVID-19 і подальшого поширення інфекції доволі просто:

 • Дотримуйтеся соціальної дистанції – 1,5 м!
 • Часто мийте руки та користуйтеся антисептиками!
 • Продовжуйте правильно користуватися захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, супермаркети, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів!
 • Утримуйтесь від відвідування курортних областей та багатолюдних заходів!
 • Проводьте вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень!

Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох людей.

Пам’ятайте! Ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких – найголовніше.

КП «Полтавський обласний центр громадського здоров’я Полтавської обласної ради»

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk