Image

Для осіб із порушенням зору

Звітують фахівці Решетилівського і Хорольського районних управлінь Держпродспоживслужби Полтавщини

Сьогодні фахівці Решетилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представниками органів місцевої влади здійснили 2 комісійні перевірки  щодо дотримання протиепідемічних заходів із запобігання поширення коронавірусу COVID-19  у дошкільних навчальних закладах Решетилівської ОТГ, які віновили свою роботу з 1 червня 2020 року.

У ході перевірок порушень виявлено не було. Працівники садочків на чолі з завідувачами відповідально ставляться до тимчасових вимог, згідно постанови головного державного санітарного лікаря № 25 від 21.05.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)»  та чітко їх дотримуються.

Розроблений алгоритм дій щоденної роботи ДНЗ під час адаптивного карантину. Заклади забезпечені усім необхідним. Перевірки тривають.

Хорольське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, спільно з працівниками національної поліції, також посилено здійснюють рейдові комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

Так, 28.07.2020 року комісійно, разом з працівниками поліції, було проведено перевірки дотримання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України  щодо карантинних заходів на 8 об’єктах – магазинах, де торгують  продовольчими і непродовольчими товарами, дитячих навчальних закладах. Під час рейдів  на 2 об’єктах фахівці Служби виявили порушення. Їх усунули  негайно.

Щоденна напружена оперативна робота щодо контролю за дотриманням протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог в Полтавській області триває, посилено всі заходи щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби СОVID-19.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk