Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Малий та середній бізнес Полтавщини взяв кредитів на 33 мільйони гривень за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

28 липня за ініціативи Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залученні інвестицій Полтавської облдержадміністрації та підтримки Офісу розвитку МСП відбувся вебінар на тему: «Державна програма 5-7-9%. Доступні кредити для бізнесу».

Ця програма діє у Україні з лютого. ЇЇ метою є спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування та надання малим фірмам підтримки після вимушеного простою. Загалом, за 6 місяців в Україні видано 1446 кредитів на загальну суму 2,4 мільярда гривень.

На Полтавщині подано кредитних запитів на 1 мільярд 223 мільйони гривень. Видано кредитів на 33 мільйони гривень. Програмою можуть скористатись клієнти АТ «Укргазбанку», АТ «Ощадбанку», АТ «Приватбанку», АТ «Укрексімбанку», Банку «ПУМБ».

Основні сфери діяльності позичальників – це сільське господарство, оптова та роздрібна торгівля, будівництво, промисловість (переробка деревини), медицина (надання стоматологічних послуг).

Учасникам вебінару представили презентаційні матеріали щодо внесених змін та особливостей кредитування. Наприкінці онлайн зустрічі слухачі мали змогу задати питання.

У вебінарі взяли участь сільгоспвиробники, представники харчової та легкої промисловості, торгівлі, громадського харчування, соціального підприємництва та послуг у сфері транспорту тощо. Загалом близько 60 осіб.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk