• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Соціальні працівники на Полтавщині отримали засоби індивідуального захисту

Міністерство соціальної політики, Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ та громадська спілка «Українська мережа за права дитини» передали засоби індивідуального захисту для соціальних працівників Полтавської області. Допомогу надали у межах спільного проєкту «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19». Його мета посилити систему соціального захисту дітей та їхніх сімей в умовах пандемії.

«Уперше отримуємо допомогу в такій кількості. Нині вже всі трохи звикли жити в умовах карантину. Тому важливо убезпечити дітей, яких повернули з інтернатних закладів. Основну роль в наданні допомоги таким сім’ям надають соціальні працівники. Вони першими мають реагувати на виклики, моніторити ці сім’ї, супроводжувати їх. Щоб працівники цю роботу виконували якісно та безпечно потрібні засоби індивідуального захисту. Також соцпрацівникам у межах проєкту надаватимуть і методичну допомогу», – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Засоби індивідуального захисту для безпечної роботи із сім’ями та дітьми під час COVID-19 отримають 344 фахівці з соціальної роботи та спеціалісти служб у справах дітей Полтавської області. З них 32 фахівці із соціальної роботи, які працюють в комунальних закладах ОТГ, 122 працівники у справах служб у справах дітей, 190 – працівники центрів соціальних служб та фахівці соціальної роботи, які працюють при сільських і селищних радах та ОТГ.     

«Це сертифікована продукція. Наборів кожному працівнику вистачить на два місяці. Це медичні маски, нітрилові рукавички, антисептик та бахіли. Донором проєкту є  ООН ЮНІСЕФ. Вся партія ЗІЗ коштувала близько 400 тисяч гривень для Полтавщини. Проєкт триватиме 5 місяців», –  розповіла координатор проєкту «Української мережі за права дитини» Ольга Коссе.

Набори розділять між районами і до кінця тижня їх отримають усі соцпрацівники.

Крім Полтавської області, проєкт діє також у Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській та Харківській областях. Навчальну підтримку отримає більше 600 фахівців, під соціальним супроводом яких перебуватиме 5000 сімей, в які повернулися діти з інтернатів. 

Найкращі практики реінтеграції дітей у сім’ї, напрацьовані в ході проєкту у пілотних регіонах, планують розширити на всю Україну.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk