Previous Next

Держпродспоживслужба Полтавщини перевіряє дотримання санітарних вимог на пунктах здачі ЗНО

Надрукувати

В Україні і, зокрема, на Полтавщині, триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні відбулося тестування з трьох іноземних мов: німецької, французької та іспанської. 7 липня учасники писатимуть тести з англійської мови у15 пунктах області.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області працюють в комісіях, аби проконтролювати дотриманням безпечних умов у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Отож, згідно тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України №24 від 21.05.2020 проведення ЗНО в умовах коронавірусу повинно відбуватися за таких умов:

–в аудиторіях під час тестування між учасниками має дотримуватися відстань в 1,2 метра.

– на вході вступникам мірятимуть температуру. Абітурієнтів з температурою вищою за 37,2 0С і ознаками респіраторних хвороб до тестування не допустять. Проте їм дозволять скласти іспит під час додаткової сесії.

– щоб уникнути скупчення учасників ЗНО, допуск до пункту проведення тестування здійснюватиметься за графіком. На вході облаштують місця для обробки рук антисептиками. Аудиторії провітрюватимуть і дезінфікуватимуть.

– у пункті проведення тестування чергуватиме медичний працівник.