Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Через Засульський міст повністю відновлений рух транспорту

Державна архітектурно-будівельна інспекція видала сертифікат, яким визнала Засульський міст придатним для пересування транспорту і підтвердила його безпечність.

Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов у своєму telegram-каналі у середу, 1 липня.

Міст через річку Сулу, що з’єднує село Засулля та Лубни, закінчили ремонтувати взимку.  Його офіційно відкрили, однак для тестового руху. До початку повної експлуатації будівельні інспектори мали видати висновок про те, що він відповідає усім нормам і є безпечним для руху.

«Кілька років тривала епопея з оновленням аварійного Засульського мосту поблизу Лубен – його довго ремонтували, змінювалися підрядники, закривали проїзд, відкривали і так по колу. І нам довелося вирішувати цю проблему – цього року ремонт повністю завершили. Дотримавшись усіх норм та вимог, протестувавши міст, ми нарешті отримали сертифікат від ДАБІ, який підтверджує його придатність», – розповів Олег Синєгубов.

Нагадаємо, ремонт мосту в Засуллі розпочали два роки тому. До цього його не відновлювали 60 років. Останні 10 із них місцеві жителі користувалися мостом на свій страх і ризик – переправа через річку Сула була в аварійному стані. Цей міст надважливий, адже сполучає Лубни, Засулля та дорогу М-03.

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk