Image

Для осіб із порушенням зору

Тривають перевірки суб’єктів господарювання Полтавщини спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби

 

І у будні і у вихідні фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області посилено перевіряють суб’єктів господарювання області на предмет дотримання ними протиепідемічних заходів, пов’язаних з захворюванням на коронавірусну інфекцію.

Так, 30 червня 2020 року спеціалісти  Миргородського міськрайонного управління Держпродспоживслужби, спільно з органами місцевої влади та місцевих підрозділів Національної поліції, здійснили 7 комісійних перевірок – у закладах торгівлі продовольчими товарами – ФОП Яременко В.О. і магазин «Вигідний» – порушень не виявили.

Перевірили і заклади торгівлі непродовольчими товарами – будівельний магазин «Міні Макс», магазин шпалер «Рулончик», салон-магазин «Хата ламінату», магазин «Наші двері», магазин будівельних товарів «Комфорт». Під час перевірок були виявлені порушення Постанов головного санітарного лікаря України. А саме:

при перевірці магазину «Міні Макс» температурний скринінг працівникам перед початком зміни не проводився; магазин «Рулончик» температурний скринінг працівникам перед початком зміни не проводиться, відсутні інформаційні матеріали щодо профілактики COVID-19, була відсутня кольорова розмітка, яка нагадувала б про соціальну дистанцію між покупцями; салон-магазин «Хата ламінату» відсутня кольорова розмітка, яка нагадувала б про соціальну дистанцію між покупцями; магазин «Наші двері» температурний скринінг працівникам перед початком зміни не проводився, у санвузлі відсутні одноразові паперові рушники; магазин «Комфорт» у санвузлі відсутні одноразові паперові рушники.

За результатами перевірок фахівці надали приписи (пропозиції) щодо усунення порушень. Крім того, про них проінформували органи місцевої влади та самоврядування та правоохоронні органи.

Перевірили фахівці Миргородського міськрайонного управління Держпродспоживслужби і Зубівський НВК. Порушень виявлено не було.Тому дитячий навчальний заклад відновить свою роботу.

Фахівці Чутівського районного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з представниками правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ЗМІ продовжують комісійні рейди з метою перевірки діяльності суб’єктів господарювання, щодо дотримання ними санітарно-протиепідемічних норм та виконання обмежень, які діють під час карантину. У період з 26 червня по 28 червня 2020 року перевірили 28 об’єктів  торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладів громадського харчування. Під час проведення комісійних заходів були виявлені такі порушення:

–       антисептик невідомого походження,

–        не організований збір використаних ЗІЗ

–        відсутні дезінфікуючі засоби,  використовується «білизна»

–        не проводиться температурний скринінг працівників, журнали скринінгу відсутні

–        у закладах продавці і покупці знаходилися без засобів індивідуального захисту;

–      відсутній запас засобів індивідуального захисту;

–      для дотримання соціальної дистанції між відвідувачами під час перебування в черзі тимчасове маркування відсутнє;

З працівниками закладів проведено роз’яснювальну роботу. Відносно встановлених порушень складено приписи.

Хорольське  районне управління Держпродспоживслужби Полтавщини спільно з працівниками національної поліції продовжує рейдові комісійні перевірки, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

Так, 30.06.2020 року комісійно було здійснено перевірку дотримання вимог постанов Головного санітарного лікаря України, щодо карантинних заходів на 8 об’єктах. Перевірялися заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Порушення були виявлені на 3 об’єктах. Перелік порушень: не проводився температурний скринінг продавцям.

Операторам ринку дані пропозиції щодо забезпечення вимог Головного державного санітарного лікаря України на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

 

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk