• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Олег Синєгубов зустрівся з представниками Української ресторанної асоціації

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов та його заступники Катерина Рижеченко й Євген Греков зустрілися з засновниками Української ресторанної асоціації Сергієм Трахачовим і Софією Коломицевою.

Представники асоціації їздять містами України та зустрічаються з місцевою владою. Обговорюють питання виходу з карантину  та консолідації зусиль для подальшого розвитку ресторанної галузі регіону. Полтавщина – третя область після Харківщини та Сумщини, яку вони відвідали.

Під час зустрічі обговорили ідеї з розвитку ресторанної та гастрономічної культури області.

Зокрема,  ресторанну галузь в регіоні долучать до Програми «Магніти України».

Олег Синєгубов наголосив, що розвиток індустрії гостинності у регіоні одне з пріоритетних завдань.  Влада  готова співпрацювати з рестораторами та іншими представниками закладів харчування. Адже тісна співпраця – запорука створення якісного та унікального туристичного продукту.

Продукування кейкінг сервісу з гастрономічною тематикою,  притаманна саме Полтавській області.

«У нас чимало туристичних маршрутів. Нині туристи вибагливі. Серед запитів чимале місце посідають гастрономічні. Тож ми маємо підтримувати вже існуючі заклади, включати їх в туристичні маршрути та за потреби на локаціях відкривати нові», – сказав Олег Синєгубов.

При Полтавській облдержадміністрації створюють координаційну раду з питань туризму. Катерина Рижеченко запропонувала, щоб до неї ввійшли й представники асоціації.

А наостанок, обговорили актуальність співробітництва із департаментом освіти.

Учасники зустрічі домовилися щодо підписання Меморандуму про співробітництво та спільну роботу.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk