• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

У Горішніх Плавнях відзначили свято «Олімпійського дня»

У Горішніх Плавнях відбулася он-лайн естафета, присвячена «Олімпійському дню». Щороку цей спортивний захід проводиться по всій країні і приурочений до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету – 23 червня 1894 року, повідомляє Національний Олімпійський комітет.

Представники майже усіх відділень дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста передавали естафету від однієї секції до іншої, тримаючи символічний надпис «Олімпійський день-2020» англійською мовою.

У Горішніх Плавнях онлайн естафета стартувала у ДЮСШ № 3 на території яхт-клубу, а її завершення відбулося у відділенні боксу ДЮСШ № 1. У кожній секції його спортсмени почули слова привітання від виконавчого директора відділення НОК України у місті Горішні Плавні Миколи Шишлікова.

Загалом участь у онлайн-естафеті взяли представники дванадцятьох відділень. У ДЮСШ № 1 це відділення боксу, дзюдо, кульової стрільби, тенісу, велоспорту, легкої атлетики та плавання.

 «Я сподіваюсь, що такі заходи знайомлять дітей з олімпійським рухом, а у юних спортсменів після таких спортивних свят з’явиться більша мотивація до занять олімпійськими видами спорту», - зазначив бронзовий призер чемпіонату світу з кульової стрільби, чемпіон Європи, майстер спорту міжнародного класу, діючий спортсмен та тренер відділення кульової стрільби ДЮСШ № 1 Владислав Григоренко, який також був учасником заходу.

У ДЮСШ № 3 участь у святі «Олімпійського дня» взяли представники відділень бадмінтону, веслування на байдарках і каное, веслування на човнах класу «Дракон», баскетболу та вітрильного спорту.

Усі учасники отримали олімпійські сувеніри від відділення НОК України у м. Горішні Плавні, які юнакам та дівчатам вручали виконавчий директор міського відділення НОК України Микола Шишліков та завідувачка сектором фізичної культури та спорту, відділу культури, спорту і туризму Ольга Карпенко.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk