• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Цього року хочемо відкрити нове приймальне відділення у лікарні «Кременчуцькій», – Олег Синєгубов

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов перебуває з робочим візитом у Кременчуцькому районі. Очільник області ознайомився з роботою комунального некомерційного медичного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». Відвідав інфекційне та приймальне відділення закладу.

Перше збудоване на початку 1980-х років і потребує ремонту. Директор КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» Оксана Корлякова розповіла, що за час пандемії у відділенні пролікували 297 осіб, із них 97 – із COVID-19. Нині там перебувають три пацієнти, інфіковані коронавірусом. Їх стан – середньої важкості. Тяжких хворих немає. Крім того, у відділенні нині лікуються хворі й із кишковою інфекцією. Вони ізольовані від інших пацієнтів, перебувають на окремо відведеній території.

«Нині у нас функціонує 32 бокси. Усі вони можуть приймати хворих. Також є ізолятор для пацієнтів, які контактували із хворим», – додала Оксана Корлякова.

Зазначила, що інфекційне відділення розпочали відновлювати у 2018-2019 роках, допомагала міська влада, депутат обласної ради Наталя Макаруша. Проведено ремонт одного з поверхів будівлі та частини боксів.

За словами директорки закладу, на оновлення відділення потрібно понад 6 мільйонів гривень.

«Хочемо зробити нормальні реанімаційні палати, удосконалити їх. Зробити мініопераційну. Реконструювати шлюзи, замінити вікна, покращити систему подачі кисню у відділення», – пояснила Оксана Корлякова.

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький зазначив, що за рахунок лише міського бюджету не зможуть швидко реанімувати інфекційне відділення. Звернувся за підтримкою до області.

«Розуміємо, що кошти потрібні. Знаємо, що інфекційними відділеннями не займалися більше 20 років. Це факт. Їм усім необхідні додаткові кошти: одним – на термомодернізацію, іншим – на закупівлю медобладнання. Бюджет сформований. Щоб виділяти додаткові кошти, потрібні джерела, перевиконання бюджету. Дивитимемося, що у нас із відповідними надходженнями у липні-серпні. Якщо перевиконання буде більшим за 105 відсотків, розглядатимемо це питання. Проаналізуємо ситуацію й робитимемо все в комплексі. Покращення відділення інфекційної лікарні – питання не одного дня. Спільно з органами місцевого самоврядування пророблятимемо програми, яким чином направити додаткові кошти», – зазначив Олег Синєгубов.

Також очільник області оглянув приймальне відділення «Лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька». Воно старого зразка та не відповідає сучасним вимогам. Тому поряд із ним цього року планують збудувати нове, аби забезпечити людей якісними медичними послугами.

«У поточному році маємо збудувати на Полтавщині вісім нових приймальних відділень. Це один із наших пріоритетів у межах програми Президента України «Велике будівництво». Одне з цих відділень – в обласній клінічній лікарні – на фінальному етапі. Орієнтовно всередині липня його відкриємо. Цього ж року хочемо відкрити нове приймальне відділення й у лікарні «Кременчуцькій». На умовах співфінансування із містом, вважаю, зможемо це зробити», – зазначив Олег Синєгубов.

Додав, що незабаром у Полтаві розпочне роботу сучасний кардіоцентр, в якому зможуть лікуватися жителі всієї області.

Image
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk