• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

21 червня – День медичного працівника

Шановні медичні працівники Полтавщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Здоров’я – це безцінне надбання людини, яке значною мірою залежить від фаховості, досвідченості та порядності учнів Гіппократа. Адже всі найсучасніші наукові досягнення безсилі, якщо вони не знаходяться в надійних руках професіоналів, які відповідально ставляться до своєї справи.

Щиро дякую медичній спільноті Полтавщини за те, що докладаючи максимальних зусиль, ви зробили нашу область лідером у трансформації галузі охорони здоров’я, на якого рівняються інші регіони України. Ви завжди прагнете, аби незалежно від місця проживання кожен мешканець області мав змогу отримувати якісні медичні послуги, що відповідають сучасним стандартам і протоколам лікування.

Дорогі лікарі, фельдшери, медсестри, санітари! Дякую за вашу самовіддану працю, сміливість та особисту відповідальність у протидії поширенню коронавірусної інфекції в регіоні, професіоналізм і високі моральні якості, які завжди допомагають рятувати життя і здоров’я людей!

Бажаю вам особистого щастя, сімейного тепла, невичерпної енергії й оптимізму, злагоди, миру, достатку, і, звісно, – 36,6!

 

 

 

Олег СИНЄГУБОВ,

голова Полтавської обласної державної адміністрації

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk