Previous Next

На Полтавщині поліція більш жорстко контролюватиме дотримання карантину в магазинах, транспорті та громадських місцях

Надрукувати

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив на необхідності дотримання вимог адаптивного карантину, який триває до 31 липня.

«Не зважаючи на те, що на Полтавщині епідемічна ситуація, пов’язана з захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, залишається стабільною, в Україні сьогодні був антирекорд за кількістю нових випадків коронавірусу, – сказав очільник області. – В регіоні за останні три дні – 9 нових випадків. Більше, ніж минулого тижня. Тому вимоги дотримання заходів безпеки залишаються актуальними для всіх – масковий режим, дистанція, дезінфекція. В області, як ми бачимо, чимало випадків нехтування заходами карантину».

Із 22 червня поліція Полтавщини буде більш ретельно слідкувати за дотриманням умов адаптивного карантину в громадських місцях, магазинах і у транспорті та складатиме протоколи за фактами нехтування вимогами.

Також на засіданні розглянули питання запобігання та протидії пожежам на території області, а також проблеми збереження автодоріг регіону в умовах підвищення температури.