Image

Для осіб із порушенням зору

Олександр Ткаченко став міністром культури та інформаційної політики

Верховна Рада ухвалила постанову про призначення Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики.

Проєкт №3585 підтримали 263 народних депутатів.

Кандидат на посаду Міністра культури та інформаційної політики представив пріоритети, до яких відніс посилення фінансування культури та завершення реорганізації Міністерства культури.

Народні депутати під час обговорення висловили свої пропозиції для врахування майбутнім міністром у роботі.

Ткаченко - відомий медіаменеджер, продюсер та журналіст, неодноразовий лауреат різних премій у галузі топменеджменту у сфері медіа.

Закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю "журналістика", Harvard Business School за програмою "Business of Entertainment, Media, and Sports" та INSEAD Business School (Сінгапур) за програмою "Value Creation for Owners and Directors".

«Попереду — чимало викликів, які, об’єднавшись, ми подолаємо. Нагальні завдання, які перед нами стоять: відновити фінансування, завершити реструктуризацію, поновити адміністративну спроможність мінкульту, провести аудит. Реальна цифра, яку потрібно спрямувати на підтримку культури та туризму – 3-4 млрд грн. Щоб вижити та повернутися до розмови про розвиток. Після цього ми зможемо рухатися далі», – сказав Олександр Ткаченко.

 

 Верховна рада України офіційний вебпортал

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk