Previous Next

На Полтавщині закриють кальянні та дозволять третій етап послаблення карантину

Друк

У Полтавській ОДА в режимі відеоселектору провели регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

 Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов обговорив із головами райдержадміністрацій та керівниками органів місцевого самоврядування,  профільних управлінь і департаментів введення адаптивного карантину та чергового етапу послаблення протиепідемічних заходів у регіоні.

«Полтавська область відповідає всім критеріям МОЗу для того, щоб послабити карантин із 1 червня. У нас низький рівень захворюваності, низьке завантаження ліжок в інфекційних відділеннях, і ми робимо достатню кількість ПЛР-тестів: при середніх показниках 168 на добу проводимо більше. Для прикладу, вчора в області зробили 195 досліджень», – сказав Олег Синєгубов.

Виходячи зі сприятливої епідемічної ситуації на Полтавщині, комісія ТЕБ і НС рекомендує запровадити послаблення протиепідемічних заходів.

з 1 червня відновити:

Також комісія дозволила послабити протиепідемічні заходи в будинках-інтернатах, стаціонарних відділеннях територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Зокрема дозволено зняти з 01 червня обмеження переміщення персоналу за межі стаціонарних закладів соціального захисту населення, де підопічні/вихованці проживають постійно та відмінити у будинках-інтернатах, відділеннях стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіальних центрів соціального обслуговування роботу медичного персоналу вахтовим методом.

Комісія рекомендує дозволити з 10 червня:

Також за рішенням комісії з 30 травня заборонено роботу кальянних та закладів, які надають такі послуги під час карантину.