Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Цьогоріч в області видадуть черговий том «Полтавіки»

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зав’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО. Участь у засіданні взяла заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

На комісії депутати погодили внесення змін до «Комплексної програми комунікацій влади  з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки».

Як повідомила Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, деякі заходи передбачені Програмою через карантин пов'язаний з коронавірусом довелося перенести та відмінити. Тому й виділені кошти вирішили перерозподілити на інші цілі.

Зокрема, в іншому форматі, ніж було заплановано проводяться консультації з громадськістю. Нині їх проводять онлайн. Тож були зекономлені кошти.

«У травні планувалася книжкова-виставка ярмарок «ПОШУК». Це масовий публічний захід. Але через карантинні обмеження його не проводили.  Тож кошти вирішили спрямувати на видання 6 тому (книга ІІ) енциклопедії «Полтавіка». Попередні роки на її видання гроші не виділяли, книга ж готова до друку. Загальний обсяг коштів не змінюється», – сказала Вікторія Пилипенко.

Депутати погодили дане рішення.

Крім того депутати підтримали проєкт рішення 33-ї сесії обласної ради сьомого скликання «Про реорганізацію Обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс», видавництва «Гадяч», КП Полтавської обласної ради Видавництво «Кобеляки» шляхом приєднання до Комунального видавництва «Лубни».

Катерина Рижеченко звернулася до обласної ради управління майном в організації процедур по передачі майна.

Також депутати погодили інші питання порядку денного.

 

 

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk