Previous Next

Профільна комісія обласної ради рекомендувала надання матеріальної допомоги родинам медиків, які загинули, ліквідуючи епідемію COVID

Надрукувати

27 травня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Олександр Гаркавенко, Мирослава Василенко, Олександр Сиченко, Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, закладів охорони здоров’я та соціального захисту населення, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки», «Про Звернення до Міністерства у справах ветеранів України, Міністерства інфраструктури України щодо розроблення загальнодержавної програми компенсації за проїзд пільгових категорій громадян», «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області».

У контексті питання про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки комісія ухвалила рекомендувати Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації включити до Програми проведення освітньо-виховних заходів та акцій, інформаційних кампаній щодо захисту прав дітей, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та забезпечити їх фінансування. Також рекомендовано передбачити надання з обласного бюджету матеріальної допомоги родинам працівників закладів охорони здоров’я Полтавщини, які загинули при виконанні службових обов’язків, пов’язаних із виконанням робіт з ліквідації захворюваності на COVID-19.

Розгляд обласною радою проєкту рішення «Про приватизацію шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі (аптеки) за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, смт Диканька, вул. Незалежності (Леніна), 8/1» комісія рекомендувала відтермінувати до завершення аудиту структурних підрозділів Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

У ході засідання депутати заслухали узагальнену інформацію про звіти керівників підприємств (установ. організацій, закладів) галузі соціального захисту та охорони здоров’я про виконання показників ефективності використання майна і прибутку, а також майнового стану установ і закладів, яку оприлюднили директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.

Полтавська обласна рада