Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

ТОВ «Стасі насіння» готове профінансувати облаштування об’їзної дороги до підприємства

Із робочим візитом голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов відвідав Диканський район.

Зокрема, побував на ТОВ «Стасі насіння», де оглянув роботу підприємства. Олег Синєгубов обговорив із керівництвом роботу в сьогоднішніх умовах, адаптацію під час карантинних обмежень, постачання продукції на ринок та її реалізацію.

Також розглянули проблемне питання – вантажівки, які курсують до підприємства, проїжджають основною дорогою села. Місцеві жителі скаржаться на шум, а дороги отримують навантаження.

Підприємство погодилося профінансувати облаштування об’їзної дороги з бетонних плит, якою їздитимуть вантажівки, оминаючи село.

«Керівництво підприємства запевнило нас, що воно готове профінансувати будівництво об’їзного шляху. Я доручив голові РДА та «Агентству місцевих доріг» сісти за стіл перемовин і разом із підприємством якнайшвидше узгодити всі деталі й розпочати облаштування дороги з бетонних плит. Питання, яке зависало кілька років, треба остаточно вирішити», – сказав Олег Синєгубов.

ТОВ «Стасі насіння» – найбільший насіннєвий завод в Україні з 2012 року. Постачає близько 200 тисяч посівних одиниць кукурудзи та соняшника українським аграріям. Цього року вперше імпортував посівний матеріал у Азейбарджан.

«На підприємстві працює 320 осіб – це в основному жителі Диканського району та випускники Полтавської аграрної академії, – розповів в.о. директора Олексій Турчинов. – Такого інвентарю, обладнання і таких об’ємів виробництва насіння в Україні нема. Навіть на період карантину ми не припиняли роботу, адже йшов активний процес сівби, тому ми відвантажували продукцію для постійних клієнтів і самі активно проводили посівну кампанію».

При ТОВ «Стасі насіння» працює лабораторія, яка слідкує за якістю насіння: схожість, калібр, рівень вологи.

Наступного року тут планують запуск другої лінії виробництва. Голова облдержадміністрації зазначив, що влада зацікавлена в тому, щоб підприємство розвивалося та збільшувало свої потужності.

 

 

 

 

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk