Image

Для осіб із порушенням зору

Привітання з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження

 Шановні видавці, поліграфісти, книгорозповсюджувачі!

 Щиро вітаємо вас із професійним святом. Ваша справа суспільно необхідна і значуща. Цифрові технології, розвиток комп’ютеризації не можуть цілком замінити друковане слово. Книжки залишаються невід’ємною частиною сьогодення багатьох людей, а кількість прихильників української книги збільшується.

В останні роки видавнича і поліграфічна справа розвивається. Нові друковані видання поповнюють книгарні, бібліотеки, урізноманітнюють книжкові полиці українців, прикрашають колекції місцевих авторів. Ви працюєте над популяризацією друкованої продукції не лише на місцевому ринку, а й на вітчизняному.

Книги, написані авторами Полтавщини, видані поліграфічними підприємствами і суб’єктами видавничої справи області, отримали визнання не тільки місцевих книголюбів, а й відвідувачів всеукраїнських виставок, на яких вони експонувалися.

В умовах нинішніх антиукраїнських викликів в інформаційній сфері ви робите внесок у формування громадської думки, культурного й духовного середовища.

Бажаємо вам активно впроваджувати новітні розробки та технології, які дозволять збільшувати випуск друкованої продукції найвищої якості. Творчого завзяття вам і високих тиражів.

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk