• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Потрібна програма щодо передачі на баланс гідроспоруд, які не мають балансоутримувачів», – Олег Синєгубов

Директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов звернув увагу на дотримання правил безпечної експлуатації гідротехнічних споруд.

Він розповів, що нині водних об’єктів із гідроспорудами в області 2163. Їх проінвентаризували. На балансі органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб перебувають 188, решта – 1975 – не мають балансоутримувачів. 262 гідроспоруди перебувають в аварійному стані.

Сергій Фролов повідомив, що за дорученням облдержадміністрації Регіональний офіс водних ресурсів надіслав РДА, органам місцевого самоврядування алгоритм дій щодо взяття на баланс безгосподарних гідротехнічних споруд.

«Потрібна програма щодо передачі на баланс гідроспоруд, які не мають балансоутримувачів. І це має бути зроблено якнайшвидше», – наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков роз’яснив, що через процедуру набуття права власності на безхазяйне майно власниками цих гідротехнічних споруд стануть органи місцевого самоврядування.

«Вони отримуватимуть оренду плату за землі водного фонду під водними об’єктами. Якщо органи місцевого самоврядування зацікавлені, щоб такі водні об’єкти збереглися, то в цьому напрямі потрібно рухатися», – зазначив Євген Греков.

Image
Image
Image
13_poltavska.png

Анонси

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk