Image

Для осіб із порушенням зору

«Ми готові послабити карантин, чекаємо роз’яснень від МОЗ», – Олег Синєгубов

Із 22 травня в Україні запроваджують другий етап послаблення карантину. Щоб це зробити, області мають відповідати критеріям, визначеним Міністерством охорони здоров’я. Один із них – показник кількості проведених тестів за добу – на Полтавщині нижчий від встановленого МОЗ. Проте так відбулося з об’єктивних причин, оскільки в області добові показники захворюваності зменшуються.

«Відповідно до вимоги міністерства упродовж доби потрібно робити не менше 160-180 тестів за добу. За минулу добу ми зробили 105, але були випадки, коли проводили й по 270 тестів, як це було необхідно. Загалом провели більше 5 тисяч тестів на Полтавщині, – зазначив Олег Синєгубов. – Зменшення кількості тестувань в області об’єктивне. Упродовж останніх декількох днів фіксуємо нуль чи один новий випадок за добу. Тестувати людей безпідставно ми не маємо права. Ця процедура здійснюється відповідно до нормативних актів МОЗ, де передбачені вимоги, згідно з якими потрібно проводити тестування. Ми їх дотримуємося. Свою позицію аргументували міністерству й там погодилися, що мають надати нам додаткові роз’яснення, яким чином маємо діяти, враховуючи нашу нинішню позитивну динаміку».

Олег Синєгубов розповів, що Полтавщина – одна з областей, де найкращі показники за динамікою виявлених випадків захворювання й за кількістю тих, хто одужав. Нині керівництво області чекає додаткових роз’яснень від МОЗ.

«Тільки-но вони надійдуть, ми готові відразу скликати регіональну комісію ТЕБ і НС й ухвалити рішення про послаблення карантину», – сказав Олег Синєгубов.

Додав, що всі пом’якшення, передбачені другою хвилею, мають запровадити в регіоні.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk