Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Чотирьом медичним закладам області благодійники та представники бізнесу передали побутову техніку

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков взяв участь у передачі побутової техніки для чотирьох медичних закладів області. Захід відбувся в межах спільної всеукраїнської акції Товариства Червоного Хреста України та мережі магазинів «Ельдорадо».

Відповідно до неї визначено 100 лікарень із числа опорних по всій Україні – по 4 в кожній області, – яким упродовж кількох днів буде передано набори побутової техніки. Дві вантажівки Товариства Червоного Хреста доставляють їх у медичні заклади.

Сьогодні обласна клінічна інфекційна лікарня, Решетилівська й Миргородська ЦРЛ, лікарня інтенсивного лікування міста Горішні Плавні одержать такі набори. Кожен із них складається із пральної машини, холодильника, ноутбука, мікрохвильової печі та трьох електрочайників. Ці речі мають поліпшити побутові умови роботи медиків, які працюють із госпіталізованими пацієнтами, хворими на COVID-19.

«Дякуємо благодійним організаціям та представникам бізнесу за конструктивну співпрацю. І поповнення, оновлення побутової техніки в медзакладах – це тільки плюс. Безперечно, забезпечення медобладнанням, засобами індивідуального захисту – це першочергове завдання, проте розуміємо, що медики мають працювати в належних умовах. Дякуємо за надану допомогу. Якщо є якісь питання щодо співпраці, будемо їх оперативно вирішувати», – зазначив Євген Греков.

Поінформував, що сума допомоги, наданої бізнесом медзакладам області від початку епідемії, становить понад 100 мільйонів гривень і продовжує збільшуватися.

Головний лікар Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні Наталія Свириденко подякувала за побутову техніку.

«Так, це не медичні препарати чи обладнання, але для співробітників лікарні також дуже важливі. Заклад працює в напруженому режимі, персонал часом без вихідних, тож поліпшення побутових умов праці – дуже важливий аспект», – сказала Наталія Свириденко.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk