Image

Для осіб із порушенням зору

Полтавщина одна з перших почала виплачувати 300% надбавки медикам за квітень

Увечері 21 травня працівникам Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф нарахували за квітень надбавки в 300% від їхнього окладу, повідомив у телеграм-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Загалом гроші отримали 130 людей: 18 лікарів, 66 фельдшерів і 46 водіїв. Усього на надбавки виділили 1 мільйон 600 тисяч 230 гривень.

«Починаючи з квітня, надбавки медперсоналу, який бореться з COVID-19, виплачують через НСЗУ. Усі медзаклади Полтавщини, які мали укласти контракти, це вже зробили. Очікуємо від НСЗУ перерахунок всіх передбачених коштів до медустанов області, – повідомив Олег Синєгубов. – Ми контролюємо процес виплат».

Нагадаємо, що за березень 78 медичних працівників закладів охорони здоров’я Кременчука, які були зайняті на роботах із ліквідації гострої респіраторної хвороби СОVID-19, отримали виплати на загальну суму 223,4 тисяч гривень. Ці видатки здійснено за рахунок перерахованої субвенції з державного бюджету. Крім того, медикам було виплачено стимулюючі доплати у вигляді премії на загальну суму 1477,6 тисяч гривень.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk