Previous Next

В області на обліку перебуває 1540 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Друк

Із наступного тижня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко Департамент соціального захисту населення ОДА починає роботу в територіальних громадах щодо створення моделі з комплексного надання соціальних послуг.

Про це повідомила директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко на апаратній нараді.

«Потрібно відпрацювати кожну громаду. Наше завдання, щоб на рівні кожної територіальної громади одночасно надавалися послуги всім вразливим категоріям комплексно. На нашу думку, це найефективніша форма роботи, яка дасть позитивний результат», – сказала Людмила Корнієнко. 

Загалом в області на обліку перебуває 1540 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За час карантину взяли на облік ще 321 сім’ю.  За словами Людмили Корнієнко, це найбільш вразлива категорія на сьогодні й потребує особливої уваги.

Також сім’ї продовжують забезпечувати  продуктовими наборами.

«Але є райони, які зовсім не почали вказану роботу. Хотіла б звернути увагу на Козельщинський, Оржицький та Чорнухинський райони. Прошу терміново звернути увагу на вказані сім’ї», – сказала Людмила Корнієнко.

В області забезпечено своєчасне призначення та виплату щомісячних державних соціальних допомог 97,4 тисячі сімей, зокрема  40,3 тисячі сімей з дітьми.