Previous Next

На кордонах Полтавщини встановлять нові в’їзні архітектурно-дорожні знаки

Друк

При в’їзді в Полтавську область з боку Києва та Харкова по трасі М-03 Київ-Харків-Довжанський планують встановити  архітектурно-дорожні знаки. Місця встановлення в’їзних знаків, виготовлення проєктної документації та вигляд конструкції обговорили на нараді у заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко.

«Наше завдання – підвищити імідж області. Це має бути іміджева стела, яка брендуватиме наш регіон. Такий архітектурно-дорожній знак має стояти як з боку Київської, так і Харківської областей. Насамперед люди, які їдуть до нас зі столиці, повинні зацікавитися нашим регіоном. Побачивши конструкцію, захотіли відвідати визначні місця Полтавщини», – зазначила  Катерина Рижеченко.

Як зазначила заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури ОДА Ірина Особік, це буде не просто в’їзний знак в область, а певна локація.

«Щоб там могли зупинитися люди, сфотографуватися, там було освітлення та сміттярки. Все це повинно носити характер потужного магніту. Коли люди заїжджають до нас в область, то щоб наш регіон не могли ні з чим сплутати», – сказала Ірина Особік.

 Вона розповіла, що Полтавщину асоціюють із Миколою Гоголем, Великими Сорочинцями, решетилівською вишивкою, куманцем та пшеницею. А ще нафтою та газом. Усі ці символи можна використати при розробці знака.

«Наприклад, можна обіграти варіант із вишиванкою білим по білому. Зробити підсвічування в форматі 3D, щоб коли проїжджаєш повз, ця конструкція впадала в око», – розповіла Ірина Особік.

Катерина Рижеченко дала доручення підготувати відповідні документи для початку роботи над проєктом.