• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Працівники Полтавської облдержадміністрації закликають полтавців пройти тестування на ВІЛ

До 17 травня – Всесвітнього дня пам’яті людей, які померли від СНІДу, та напередодні Європейського тижня тестування на ВІЛ працівники Полтавської облдержадміністрації пройшли швидке тестування.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін та заступники Катерина Рижеченко і Євген Греков на власному прикладі показали відповідальне ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

Соцпрацівники БО «Світло надії» надали короткі інструкції щодо користування тестами для самодіагностики на ВІЛ-інфекцію, й посадовці без допомоги медиків за кілька хвилин уже отримали результат.

«Я особисто часто проходжу тестування, маю двох дітей і переживаю за здоров’я оточення. Кожна людина повинна знати свій статус, щоб якомога швидше розпочати лікування і жити повноцінно, – говорить Дмитро Лунін. – Кожен другий українець не знає чи інфікований і, не маючи симптомів захворювання, може заразити іншого. В сучасному світі ВІЛ – це не вирок, завдяки ранній діагностиці й лікуванню є можливість не допустити супутніх ускладнень та фатальних наслідків».

За даними Центру громадського здоров’я України, у березні 2020 року в країні офіційно зареєстровано 1349 випадків ВІЛ-інфекції, 403 захворювання на СНІД та 214 смертей, зумовлених СНІДом. У Полтавській області за березень виявлено 23 нових випадки інфікування, 4 захворювання на СНІД та 2 летальних випадки. На обліку в закладах охорони здоров'я Полтавщини, що здійснюють медичний нагляд за ЛЖВ, перебуває 3462 осіб.

Щоб пройти швидкісне безкоштовне тестування на ВІЛ-інфекцію, необхідно звернутися до сімейного лікаря. Україна повністю забезпечує хворих антиретровірусною терапією.

Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk