Image

Для осіб із порушенням зору

Посівна кампанія на Полтавщині триває за планом

Про це розповів на брифінгу голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Весна видалася засушливою. Не вистачало вологи. Минулі дні показали, що погода стає більш сприятливою для аграріїв. Постійно з ними контактуємо. Профільний департамент оперативно збирає всю інформацію щодо стану посівної. Вона йде за планом. Будь-яких пересторог, що ми відставатимемо чи не виконаємо план, наразі немає», – сказав Олег Синєгубов.

Масової загибелі озимини немає. В області майже завершено посів ранніх зернових і зернобобових культур. Триває посів соняшнику, кукурудзи на зерно. Основними ярими культурами засіють 1,3 мільйона гектарів. Розпочався посів сої.

Цього року показники посіву порівняно з минулим роком вищі. Це пов’язано з раннім початком польових робіт, адже вони стартували на 2 тижні раніше, ніж торік.

Прохолодна погода протягом квітня та недостатня кількість вологи в ґрунті стримали появу сходів кукурудзи та соняшнику. Нині погода й локальні опади, що пройшли по всій території Полтавщини, мають покращити ситуацію на посівах сільськогосподарських культур.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk