Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині учасники бойових дій періоду Другої світової війни отримають по 1000 гривень

Напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні актуальним питанням є надання додаткової соціальної підтримки ветеранам Другої світової війни.

179 осіб з інвалідністю внаслідок війни, з числа учасників бойових дій у період Другої світової війни отримають по 1 тисячі гривень за рахунок обласного бюджету.
Про це на брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.
«Виплата допомоги розпочнеться 4 травня та буде проведена до 9 травня у спосіб отримання пенсії», – сказав Олег Синєгубов.
Також в області розпочато співпрацю з благодійним фондом «Життєлюб», яким започатковано проєкт допомоги громадянам похилого віку. В межах реалізації зазначеного проєкту у Кременчуці вже забезпечено 1700 громадян продуктовими наборами безпосередньо через територіальні центри соціального обслуговування.
Наступним етапом передбачається забезпечення продуктовими наборами 3436 громадян похилого віку в чотирьох районах області, а саме: Семенівський – 1150, Пирятинський – 950, Лохвицький – 636, Кобеляцький – 750, вручення яких буде реалізовано через відповідні територіальні центри соціального обслуговування та центри надання соціальних послуг.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk