• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

31 онкохвора дитина в області отримала матеріальну допомогу

На апаратній нараді директор Департаменту Соціального захисту облдержадміністрації Людмила Корнієнко поінформувала про державні соціальні допомоги.

Зокрема, вона зазначила, що в умовах карантину працювали в онлайн-режимі комісії з надання одноразової матеріальної допомоги.

«Наприкінці квітня розглянуто 335 заяв від громадян. Допомогу надано на 1 млн 500. Понад 900 тисяч гривень отримали 31 онкохворі діти. В середньому виділяють по 30 тисяч гривень на кожного», – сказала Людмила Корнієнко.

Крім того, відповідно до розпорядження голови ОДА   допомогу з  обласного  бюджету  у  розмірі 1000 грн отримають 179 осіб з інвалідністю внаслідок війни, з числа учасників  бойових дій у період Другої світової війни.

Виплата допомоги  розпочнеться 4 травня та буде проведена до 9 травня.

За її словами на травень 2020 року проведено нарахування щомісячних державних соціальних допомог 97,4 тисячам сімей області на загальну суму                   156,7 млн грн, в тому числі: 40,3 тис. сімей з дітьми, 8,2 тис. малозабезпечених сімей, 17,0 тис. особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю,    31,9  тис. інших категорій громадян.

Виплату буде проведено згідно з графіком. Вісімдесят відсотків осіб отримають допомогу до 10 травня через банківські установи.

Також до 10 травня буде забезпечено виплату 8,5 тисячам сімей державних соціальних допомог, у яких термін виплати закінчився у період дії карантину, а також особам з інвалідністю, якими пропущено строк переогляду МСЕК та ЛКК.

Також Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації працює на переформатування деяких напрямків Програми, виключно на пріоритетах сьогодення з метою ефективного використання для людей наявного фінансового ресурсу, який вже виділено на  її реалізацію.

«Ми приступили до детального перепрофілювання кожного пункту Програми для того, щоб на сесію облради надати пропозиції щодо перерозподілу коштів на найбільш актуальні напрямки, щоб своєчасно використати фінансовий ресурс, який запланований на Програму», – сказала Людмила Корнієнко.

Протягом квітня забезпечено своєчасну виплату щомісячної соціальної стипендії 94 дітям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції у розмірі по 2027 грн.

Також до 26 квітня – Дня Чорнобильської трагедії проведено виплату щорічної допомоги кожній дружині померлого учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у розмірі по 2,5 тис. грн. Всьго допомогу отримали 1539 осіб.

   

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk