Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Великдень паски в області святитимуть на хлібопекарських підприємствах

На традиційному брифінгу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова Полтавської облради Олександр Біленький та секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота обговорили, як у регіоні 19 квітня святкуватимуть Великдень.

«Щоб люди не йшли масово святити паски до церкви, ми вирішили їх освятити безпосередньо на виробництві. Тож у торгових мережах будуть продавати уже освячені вироби, – повідомив Олег Синєгубов. – Під час богослужінь у храмах має знаходитися не більше 10 людей. Але ж ми можемо уявити, яка черга вірян може зібратися біля храмів. Тому ще раз звертаюся до полтавців, закликаю залишитися вдома і відсвяткувати Великдень в колі найближчих людей. Не їздити на природу, шашлики великими компаніями, не запрошувати гостей. Зараз головне – це здоров’я».

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота повідомив, що нині ведуться переговори з усіма місцевими телеканалами, які забезпечать трансляцію богослужінь на телебаченні.

Також спікери нагадали полтавцям про випадок розповсюдження вірусу між священнослужителем та прихожанами однієї церкви, який зафіксовано в Україні. І закликали полтавців не наражати себе та інших на небезпеку й на період карантину відмовитися від відвідування, зокрема, і храмів.

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk