Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У районах області проводять дезінфекцію вулиць та громадських місць

Рятувальники та працівники комунальних служб виконують комплекс робіт, спрямованих на протидію поширенню коронавірусної інфекції на території Полтавщини.

За допомогою спеціальної та пожежної техніки здійснили дезінфекцію центральних вулиць та зупинок громадського транспорту у Полтаві, Кременчуку, Хоролі, селищах міського типу Котельві та Машівці. Також, у містах та районних центрах продовжується робота по дезінфекції під’їздів житлових будинків, дитячих майданчиків, тротуарів тощо. Уже виконана частина робіт у Шишацькому, Лубенському, Диканьському, Великобагачанському, Гадяцькому, Новосанжарському, Карлівському, Кобеляцькому, Глобинському, Зіньківському, Лохвицькому, Семенівському Гребінківському та Пирятинському районах.

Загалом в області, лише за одну добу продезінфіковано 210 км дорожнього полотна, 49 тротуарів, 93 зупинки громадського транспорту,  240 житлових будинків та 58 дитячих майданчиків.

Співробітники ДСНС та комунальні служби працюють у захисних костюмах та дотримуються санітарних й протиепідемічних норм. Дезінфекція проводиться спеціальним хлорвмісним розчином «Нью Таб» та «Нью Дез». Він безпечний для людей і тварин, але вбиває низку вірусних та бактеріальних інфекцій. Даний розчин надає місцева влада і він  рекомендований «Полтавським обласним лабораторним центром міністерства охорони здоров’я України».

Із 6 квітня запланована дезінфекція громадських місць у Решетилівському, Миргородському, Оржицькому, Чутівському та Козельщинському районах.

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk