• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Гоголівці на карантині працюють онлайн

Скасовані вистави, обмежене спілкування, репетиції онлайн. Так працює Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя в умовах карантину.

Як розповів директор театру Олексій Андрієнко,  тепер більше часу приділяють новій постановці та онлайн-репетиціям вистави «Украдене щастя» за твором Івана Франка.

«Показ вистави «Украдене щастя» був запланований на осінь. А нині мали готувати «Ромео і Джульєтту». Але переговорили з головним режисером театру  Владиславом Шевченком і вирішили поміняти їх місцями. Актори розучують музичну частину. Також намагаються онлай робити балетні постановки», – сказав Олексій Андрієнко.

В театрі працюють швейна та столярна майстерні. Люди в засобах індивідуального захисту, збережена певна відстань між працівниками.

Прем’єра нової вистави «Юнона і Авось» була запланована на 27 березня.

За словами Олексія Андрієнка, вона вже повністю готова. Нині гримери розробляють театральний грим для цієї постановки. 

«Зокрема, працюють над гримом Кончіти. Наша основна діяльність -  це показ вистав. Дуже скучили за театром. Щодня на зв’язку всі актори. Обговорюємо якісь нові ідеї. Завтра наше професійне свято – Міжнародний день театру. Ми звикли бути разом цього дня. У фойє наші художники оформили тематичні стенди. Коли закінчиться карантин, всі актори їх побачать», – сказав Олексій Андрієнко.

Тим, як живе театр в умовах карантину, щодня цікавиться заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

«Тримаю постійний зв'язок із директором. Цікавлюся життям не лише театру, а й акторів. З’ясовую потреби та чим ми можемо допомогти. Також стежу за всіма онлайн-репетиціями», – сказала Катерина Рижеченко.

Заступник голови зазначила, що в умовах карантину полтавці можуть переглянути вистави театру на  youtube-каналі.  

До звичної роботи театр повернеться після закінчення карантину. Порадує глядачів виставами «Ромео та Джульєтта» й новорічною виставою «Лускунчик».

Як проводять репитиції дивіться за посиланням. https://www.youtube.com/watch?v=j3V0OAWV-S0&feature=youtu.be

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk