Image

Для осіб із порушенням зору

У Кременчуці підозра COVID-19 не підтвердилася

Як повідомлялося в місцевих ЗМІ, 24 березня ввечері до інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька» госпіталізували двох жінок. Про це сьогодні на засіданні Кременчуцької міської ради повідомила заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова.

«Вчора ввечері на телефон «103» звернулися 56-річна жінка та її 76-річна мати. Вони проживають у Кременчуці, але обслуговуються в центральній районній лікарні. Жінки скаржилися на температуру і заявили, що були в контакті з близьким родичем, який повернувся з Угорщини. Їх доставлено до інфекційного відділення лікарні. Симптомів, що в них коронавірус, не виявлено. У них легкі симптоми ГРВІ. Але ці жінки госпіталізовані та перебуватимуть у лікарні, щоб не було розвитку хвороби», – заявила Ольга Усанова.

Жінок залишили в боксованих палатах під спостереженням, відповідно до медичного протоколу їм буде зроблено експрес-тести.

Директор Департаменту Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак повідомив, що наразі на Полтавщині підозр зараження на коронавірус не зафіксовано.

Пресцентр ДОЗ Полтавської ОДА

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk