Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Місцева влада, бізнес і волонтери мають об’єднатися в єдину платформу», – Олег Синєгубов

За словами голови Полтавської облдержадміністрації, єдине об’єднання має акумулювати фінансові ресурси, матеріальні, організаційні у боротьбі за збереження здоров’я полтавців у часи розповсюдження коронавірусної інфекції.

Про це очільник Полтавської ОДА повідомив у середу, 25 березня, на спільному брифінгу з головою Полтавської облради Олександром Біленьким та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою.

«Я переконаний, що ми маємо працювати пліт-о-пліч. Голова обласної державної адміністрації, голова обласної ради, міські, селищні, сільські голови, місцевий бізнесі, всі ті, хто тим чи іншим чином допомагає нам у цей відповідальний час. Нашу спільну зустріч можна вважати платформою, яка повинна об’єднати владу, бізнес та громадськість області для допомоги медични закладам у боротьбі з коронавірусом», – заявив Олег Синєгубов.

На переконання керівника ОДА, необхідно забути про політичні амбіції та винести за дужки політичні розбіжності, бо збереження життя і здоров’я українців – найголовніша мета.

«Ми запрошуємо приєднуватися представників бізнесу до вирішення першочергових потреб області у сфері охорони здоров’я. Ми запрошуємо волонтерські організації до координації зусиль щодо допомоги людям похилого віку та тим, хто не в змозі самостійно про себе піклуватись. Ми об’єднуємося заради людей», – резюмував Олег Синєгубов.

Нагадаємо, станом на 25 березня на Полтавщині не зафіксували жодного випадку захворювання на коронавірус.

Image
Image
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk