Image

Для осіб із порушенням зору

«Ми працюємо над тим, щоб у Полтаві було обладнання для проведення ПЛР-тестів» – Олег Синєгубов

Полтавщина отримала першу велику партію тестів для діагностики коронавірусної хвороби і їх уже розділили між 29 профілактично-лікувальними установами області. Це більше 5 тисяч експрес-тестів. Ще близько 2 тисячі тестів для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції направлено в обласний лабораторний центр.

Але в регіоні поки що проводитимуть лише експрес-тестування, адже в лабораторії нема сучасного апарату ПЛР, до якого б підійшли нові тест-системи.

«Тобто, якщо у людини запідозрять коронавірус, їй зроблять експрес-тест. А аналізи для підтвердження діагнозу будуть, як і раніше, надсилатися в Київ, – розповів на брифінгу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Але ми працюємо над тим, щоб апарат ПЛР був у Полтаві. Підприємці уже знайшли його і замовили. Процедура закупівлі такого обладнання за державні гроші могла б затягнутися на три місяці».

Але Олег Синєгубов запевнив, що в майбутньому сучасний апарат ПЛР у Полтаві буде й не один.

Нагадаємо, що сьогодні полтавські журналісти побували в обласній інфекційній лікарні й мали змогу переконатися, що експрес-тести дійсно на Полтавщині та готові до використання.

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk