• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Шведи допоможуть Полтавщині модернізувати централізоване теплопостачання

Полтава потрапила до переліку міст, які обрали для участі у програмі «Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання» (SUDH). У Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч із командою консультантів програми зі Швеції.

«Компанія «Полтаватеплоенерго» направляла свої пропозиції щодо співпраці в межах програми SUDH, і наша Полтава була рекомендована для розробки техніко-економічного обґрунтування, – сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін. – У Полтавській області є закриті свердловини, енергію яких можна використати при централізованому теплопостачанні».

Історія співпраці міжнародної фінансової організації NEFCO з ПАТ «Полтаватеплоенерго» розпочалася в 2013 році, тоді шведи допомагали полтавцям підвищувати енергоефективність котелень. Нині ще один спільний проєкт – у стадії розробки.

Старший інвестиційний радник NEFCO Ронні Нільссон розповів на зустрічі про перспективи подальшої співпраці.

«Ми давно спостерігаємо за системою теплопостачання в Україні й бачимо багато проблем і питань. Швеція хоче підтримати розвиток цієї галузі в Україні, і саме для цього створена нова програма «Швеція-Україна: підтримка централізованого теплопостачання» (SUDH). Ми оберемо кілька міст і на їхньому прикладі покажемо, як можна розвивати і покращувати енергоефективність центрального теплопостачання», – розповів Ронні Нільссон.

Керівник проєкту SWECO Гуннар Барк розповів на прикладі міста Хельсінгборг, як шведам вдалося використовувати скидне тепло хімічної індустрії для опалення житла, зменшити викиди у повітря СО2 на 82%, майже відмовитися від використання викопних палив.

«Головна мета – зберегти централізоване теплопостачання в Україні, яке повинно бути енергоефективним, надавати якісні послуги споживачам за доступними цінами. Проєкти, які ми реалізуватимемо, повинні забезпечувати мінімізацію негативного впливу на навколишнє середовище. Також потрібно скоротити споживання теплової енергії та витрати тепла. Ми лише розробляємо документи, а їх фінансування відбуватиметься через NEFCO, обласну раду та «Полтаватеплоенерго», – розповіла керівник групи місцевих експертів з Інституту місцевого розвитку Ольга Романюк.

У межах Програми планують реалізувати чотири проєкти в Україні.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk