• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Триває реконструкція приймального відділення в обласній лікарні

Вже влітку в обласному центрі планують відкрити приймальне відділення для екстреної медицини.  Нині там активно проводять ремонтні роботи.

Хід будівництва оглянув радник голови облдержадміністрації Олександр Ткач. Також він провів нараду із замовниками та підрядниками.

Відділення за добу прийматиме на госпіталізацію у стаціонари від 100 до 200 хворих.

Як розповів головний лікар КП «ПОКЛ імені М.В. Скліфосовського Полтавської обласної ради» Григорій Оксак, вже з квітня запрацює новий алгоритм догоспітального розподілу викликів екстреної допомоги. Мають бути так звані опорні лікарні, які технічно можуть надавати ургентну медичну допомогу.

«Щоб надавати таку допомогу згідно з протоколом, у цих відділеннях має бути спеціальний набір обладнання, приміщення і спеціалісти», –  сказав Григорій Оксак.

Нині будівельники виконують внутрішні оздоблювальні роботи, укладають плитку, штукатурять, шпаклюють та роблять заливку підлоги. Встановлюють металеві конструкції.   

Цього тижня планують встановити алюмінієві двері та вхідні протипожежні. І починають облаштовувати облицювання приміщень з іншого боку. Це оздоблення підлоги, стелі,  стін.

У приймальному відділенні працюватиме електронна черга, буде  зал очікування, в якому знаходиться роздягальня, реєстратура планових хворих та аптека. Відкрити відділення планують у червні.

Нагадаємо, в межах реалізації урядової програми щодо екстреної меддопомоги у 2020 році в Україні мають обладнати 200 приймальних відділень для екстреної медицини.

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk