Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Глава Уряду відвідав Опішнянське родовище, де видобувають газ і конденсат

Уряд працює над тим, щоб збільшити видобуток газу в Україні. Це забезпечить насамперед зменшення плати українцями за опалення. 

Про це сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час робочої  поїздки на Полтавщину.

«Полтавська область – один із головних нафтогазовидобувних регіонів України. Понад 40% українського газу та кожна п’ята тонна нафти та конденсату надходить із Полтавщини. Але цього мало. Україна повинна ефективніше розпоряджатися надрами. Без «смотрящіх» і груп впливу», – сказав Олексій Гончарук.

Процес буріння на свердловині Опішнянського родовища здійснюють новим сучасним верстатом німецького виробництва Bentec. Тут видобуватимуть газ та газовий конденсат.

«Максимальна глибина свердловини, яку можна пробурити верстатом, – 6,5 тис. метрів. Верстат запустили в роботу 24 листопада минулого року. Нині вже пробурили 3 тис. 615 метрів. Висота верстата над рівнем плит – близько 57 м, основа – 10 м», – розповів начальник бурової Артем Король.

Як зазначив голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах, сучасний станок, який працює досить швидкими темпами, сприяє набагато швидшому видобутку українського газу, ніж це відбувалося на старому обладнанні, яке не оновлювали понад 40 років.

«Загалом сучасних станків на об’єктах «Укргазвидобування» – 20. Їх компанія поставила за два останні роки. Тішить око, коли бачиш такі об’єкти. Використання сучасних технологій, що допомагають зробити виробництво потужнішим і безпечнішим, це, звісно, добре», – сказав Роман Опімах.

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk