Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олексій Гончарук: «Сплячих» ліцензій більше не буде»

Перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук порушив тему «сплячих» ліцензій.

«Це той випадок, коли окремі зловмисники використовують службове становище чи родинні відносини з посадовцями, відвели собі ліцензії на видобуток надр. Потім не ведуть діяльність, нічого не вкладають і чекають, доки зможуть комусь перепродати ліцензію й заробити. Такі ліцензії роками не використовуються, користі державі не приносять, тому Уряд робитиме все, аби їх повернути, щоб стимулювати інвесторів починати там видобуток», – повідомив Глава Уряду.

Олексій Гончарук розповів, що для цього підготовлений законопроект, і попросив присутніх на нараді в Полтаві народних депутатів підтримати його у парламенті. Відповідно до цього документа для всіх діятиме одне правило: «не видобуваєш – все одно плати».

«Це єдина можливість, що дозволить системно стимулювати такі компанії відмовитися від «сплячих» ліцензій, – сказав Прем’єр-міністр. – Якщо інвестор готовий чесно, на конкурентних умовах, отримувати ліцензію, платити податки, створювати робочі місця – ласкаво просимо».

Олексій Гончарук повідомив, що правоохоронні органи скоординовано й активно займаються справами за фактами видачі «сплячих» ліцензій. На Полтавщині теж є кілька таких справ.

Image
Image
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk