• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Відбулося засідання госпітальної ради Полтавського округу

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін провів засідання госпітальної ради Полтавського округу.

«Госпітальна рада – консультативно-дорадчий орган при облдержадміністрації, який розробляє пропозиції та рекомендації щодо плану розвитку госпітального округу, реорганізації та перепрофілювання закладів охорони здоров’я, висуває перелік опорних лікарень», – повідомив Дмитро Лунін.

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак зазначив, що Національна служба здоров’я України вже відкрила можливість комунальним закладам зареєструватися в електронній системі, і всі лікарні області мають якнайшвидше це зробити.

На Полтавщині нині працюють 27 обласних лікарень, 12 міських лікарень, 2 дитячі міські лікарні, 2 пологові будинки, 24 центральні районні лікарні, 36 центрів ПМСД, до складу яких входять 338 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, та 609 ФАПів.

«Нині триває трансформація спеціалізованих і вузькопрофільних установ – психіатрії, наркології, дерматології. Маємо розгалужену первинну ланку – 338 амбулаторій, 609 ФАПів, вони працюють із Національною службою здоров’я. Надзвичайно важливо завершити у первинній ланці будівництво амбулаторій і переконати голів ОТГ співфінансувати закупівлю необхідного медичного обладнання», – зазначив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук підписав розпорядження від 15 січня 2020 року «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це ті лікарні, які отримають державне забезпечення на три роки, інші фінансуватимуть за надані послуги.

На Полтавщині комунальних опорних закладів 8: Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»; Гадяцька центральна районна лікарня; Лікарня інтенсивного лікування I рівня м. Горішні Плавні; Миргородська центральна районна лікарня; Хорольська центральна районна лікарня; 1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради; Лубенська лікарня інтенсивного лікування; Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського.

Центрами 4-х госпітальних округів області є Полтава, Кременчук, Миргород та Лубни. Віктор Лисак пропонує називати їх Східний, Західний, Північний і Південний округи.

Також на зборах госпітальної ради представили делегованих членів від комунальних та приватних лікарняних закладів області, райдержадміністрацій і міст. Затвердили положення про госпітальну раду, обрали її заступника та секретаря.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk