Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Медзаклади Полтавщини готові до контрактування з НСЗУ, – директор Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ

У Полтавському обласному онкодиспансері відбулася зустріч керівників медзакладів області, першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна, департаменту охорони здоров’я з міжрегіональним представництвом Національної служби здоров’я України.

Директор Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Вікторія Мілютіна та фахівці Департаменту охорони здоров’я розповіли керівникам лікарень про проведену роботу області у реформуванні медицини та окреслили першочергові завдання, які необхідно виконати закладам охорони здоров’я для контрактування з НСЗУ щодо надання якісних медпослуг у 2020 році.

«Із квітня вся країна переходить від оплати за ліжко-місце до оплати за надану послугу. Пілот, який відбувався на Полтавщині, показав, що цей механізм працює. Медзаклади області посідають перше місце в Україні щодо готовності роботи з НСЗУ. Ваші лікарні демонструють позитивну динаміку і в комп’ютеризації. Я впевнена, що до 28 лютого всі заклади охорони здоров’я  встигнуть автономізуватися, підключитись до електронної системи й отримувати кошти за надані пацієнтам послуги. Також Полтавщина є лідером з отримання коштів від НСЗУ», – зазначила Вікторія Мілютіна.

Вона додала, що заклад повинен відповідати всім вимогам. В іншому випадку контракту не буде.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак підбив підсумки проведеної роботи.

«Ми перші в Україні розпочали працювати з НСЗУ і отримувати оплату за надану послугу, ми стали ефективніше та прозоріше використовувати податки, які платять люди. Реформу охорони здоров’я необхідно розглядати, як засіб для досягнення цілі, – стандартизувати та робити доступними медичні послуги. У нас є комунальне підприємство, яке вже функціонує, ми повинні активно працювати в цьому напрямку», – наголосив Віктор Лисак.

Також він розповів про нормативну базу, якої раніше не було і яка потрібна, як керівникам лікарень, так і місцевій владі.

Начальник відділу фінансово-економічної роботи ДОЗ Алла Бредихіна проінформувала керівників про першочергові завдання, які необхідно виконати лікарням для контрактування.

Має бути Стратегічний план розвитку лікарні – документ, який розробляється на 3 – 5 років та затверджується сесією міської чи районної ради. Також керівникам медзакладів необхідно не забувати про своєчасні внесення змін до фінансових планів. Порушення його може призвести до кримінальної відповідальності.

Image
Повідомити про функціонування  нелегальних автозаправних станцій,  підпільних гральних закладів  на території Полтавської області
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk