• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Цього року на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи спрямують 6,9 млн грн

26 квітня 2018 року минають 32 роковини  від дня Чорнобильської трагедії.

На  рівні області соціальна  підтримка громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та забезпечення додатковими соціальними гарантіями  здійснюється в рамках обласної  Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки.

У рамках  вказаної Програми щороку збільшується фінансування заходів за  діючими напрямками та впроваджуються нові напрями, спрямовані на підвищення рівня соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. У поточному році на соціальний захист вказаної категорії громадян  передбачено спрямувати 6,9 млн грн, що на 17% більше ніж у минулому році та вдвічі більше ніж у 2016 році.

За рахунок коштів обласного бюджету здійснюється фінансування пільгового медичного забезпечення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Продовжується практика проведення виплати разової матеріальної допомоги дружинам (чоловікам) померлих громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи в розмірі 2,0 тис. грн на особу. У квітні  поточного року така виплата проведена 1381 вдові. Виплату батькам на дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи в розмірі 2,0 тис. грн на  кожну дитину, передбачено провести до Міжнародного дня захисту дітей.

У поточному році продовжено  дію, запровадженого з 2017 року напрямку Програми, за яким здійснюється виплата матеріальної допомоги для одночасного придбання путівки особі, супроводжуючій на оздоровлення особу з інвалідністю  І групи з числа громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Розмір допомоги складає  5,0 тис. грн.

З  урахуванням потреб сьогодення в рамках Програми з 2018 року  запроваджено виплату додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1 категорії та дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою в санаторно-курортних закладах, які розташовані на території Полтавської області. Виплата здійснюється  в сумі фактично здійсненої пільговиком  доплати за надані послуги санаторно-курортного лікування, відповідно до укладеного тристороннього  договору,  але не більше 2,0 тис. грн.

 

 

Директор Департаменту соціального захисту

населення Полтавської ОДА Л.В. Корнієнко

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk