Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині освоїли лише 50% коштів, виділених Державним фондом регіонального розвитку

На нараді у голови Полтавської облдержадміністрації обговорили готовність проєктів, що фінансувалися в 2019 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

В. о. директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Олександр Слободян повідомив, що фінансування відбулося по п'яти проєктах: реконструкція корпусу Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру; будівництво центру надання послуг у Полтаві; будівництво спортзалу Ромоданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня; реконструкція спортивного залу з добудовою побутових приміщень Демидівської ЗОШ І-ІІІ ступеня; капітальний ремонт-термомодернізація Ліцею майбутнього в Омельнику.

«Загальний обсяг фінансування в 2019 році по вказаних проєктах із державного бюджету складає 165,6 мільйонів гривень. Станом на 1 січня використано 82 мільйони, тобто 50%, – повідомив Олександр Слободян. – Кошти ДФРР надходили згідно затверджених Міністерством розвитку громад і територій України пропозицій щодо розподілу бюджетних асигнувань. Аналіз помісячного освоєння цих грошей свідчить про прийняття недостатньо ефективних управлінських рішень, відсутність дієвого контролю попереднього керівництва Департаменту та безвідповідальність генпідрядників».

За словами в.о. директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства з червня по жовтень минулого року використано 29 585,773 тисяч гривень, тоді як за листопад-грудень – 52 684,880 тисяч гривень (64 % від загальної суми освоєння), у результаті частину коштів ДФРР повернуто в бюджет.

Далі Олександр Слободян відзвітував про стан готовності по кожному з об’єктів. Зокрема, у ІІ кварталі 2020 року планується завершення робіт з реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Наразі його будівельна готовність складає 82 %. Нині завершують монтаж систем вентиляції, водопостачання, водовідведення, каналізації, електрообладнання та електроосвітлення, автоматичної пожежної сигналізації, пожежогасіння і мовного оповіщення.

У спортзалі Ромоданівської загальноосвітньої школи виконано фундаменти, виготовлено та змонтовано металевий каркас, улаштовано покрівлю.

Будівельна готовність реконструкції спортивного залу з добудовою побутових приміщень Демидівської ЗОШ – 15%.

А капітальний ремонт-термомодернізація будівлі Ліцею майбутнього в Омельницькій ОТГ вже завершений.

«Із метою забезпечення освоєння коштів ДФРР у повному обсязі планується проведення щоденного моніторингу виконання будівельних робіт та у разі невиконання зобов'язань генпідрядними організаціями застосування штрафних санкцій, посилена робота з органами місцевого самоврядування щодо вчасного співфінансування проєктів», – додав  в. о. директора Департаменту.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов назвав роботу з будівництва чотирьох вищевказаних об’єктів незадовільною:

«Це не припустимо, коли держава виділяє на область гроші, а ми їх із різних причин не використовуємо. По кожному незавершеному об’єкту будуть зроблені кадрові висновки й відповідні звернення до правоохоронних органів».

 

 

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk