Previous Next

Сьогодні вночі дорожники Полтавщини розпочали зимовий сезон

Друк

У ніч із понеділка на вівторок на території Полтавщини очікується перший сніг. За прогнозами синоптиків, висота снігового покриву становитиме 7-10 см.  Техніка підрядників Служби автодоріг, які відповідає за шляхи державного значення, готова до ліквідації наслідків негоди. В разі необхідності одночасно може бути задіяно близько 200 одиниць техніки.

Невідомий об'єктДля ліквідації зимової слизькості та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів на автодорогах державного значення заготовлено 100 % фрикційних матеріалів (протиожеледна суміш, пісок, гранвідсів) та 100% технічної солі.

В ніч на понеділок на деяких дорогах тривала ліквідація ожеледиці. Роботи проводилися на автошляху М-03 Київ-Харків, М-22 Полтава-Олександрія, Р-60 Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин. Особливу увагу приділяли обробці спусків, підйомів, штучних споруд. Висипано 135 тонн протиожеледної суміші. Жодних дорожньо-транспортних пригод, пов’язаних із негодою, не зафіксовано.

Експлуатаційне утримання доріг державного значення в зимовий період буде забезпечуватися роботою близько 200 машин і механізмів підрядних організацій Служби автодоріг. На автошляхах будуть працювати піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувачі, автогрейдери, бульдозери, роторні снігоочисники, навісне обладнання, інша снігоочисна техніка.

Підрядні організації Служби автодоріг переведені в цілодобовий режим чергування за всіма автошляхами загального користування державного значення. Якщо негода застала Вас у дорозі, радимо перечекати снігопад на одному з майданчиків для відстою транспортних засобів.

У разі виникнення ускладнень руху на дорогах у зв'язку з негодою повідомляйте диспетчеру Служби автомобільних доріг на номер 0504098001 (цілодобово).

Пресслужба Служби автомобільних доріг у Полтавській області