• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

До кого полтавським безхатченкам звертатися за допомогою

На Полтавщині восени та взимку при міських і районних лікарнях для тимчасового перебування безхатьків зарезервували 119 ліжко-місць. Крім того, в районах і містах територіальні центри соціального обслуговування розповсюдили понад 2 тисячі пам’яток, в яких бездомні люди знайдуть корисну інформацію.

Про соціальний захист бездомних осіб говорили на нараді в заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла.

Як повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Черняк, для обліку бездомних в області створили 28 спеціальних центрів.

«Надання соціального захисту безхатькам – питання, яке актуальне особливо в осінньо-зимовий період. Наше завдання – не допустити замерзання чи переохолодження бездомних осіб.  Протягом 9 місяців виявили 104 безхатьки, з них 71 – у Кременчуці. 23 людини отримали посвідчення бездомної особи. Також безхатькам сприяли в одержанні паспорта громадянина України, гуманітарної допомоги, працевлаштування та направляли за потреби на лікування», – розповіла Ніна Черняк.

У період сильних морозів для допомоги цій верстві населення  на вулицях працюватимуть соціальні патрулі. Також безхатьки можуть звертатися на  «гарячі» телефонні лінії. В районах працюватимуть 44 телефонні номери.

Зокрема, в Полтаві функціонує міський центр адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі. Його роботу організовує БО «Світло надії».

Актуальним і проблемним залишається питання  створення закладу  для тимчасового перебування бездомних осіб у Кременчуці.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk