• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Полтавців закликають приєднатися до всеукраїнської ініціативи #Щедрий вівторок

Полтавців запрошують приєднатися до благодійної акції Всеукраїнський день добрих справ – Щедрий Вівторок у рамках всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Для цього 3 грудня та напередодні необхідно провести благодійні заходи.

Невідомий об'єктТака акція в Україні відбудеться вдруге. Полтавщина візьме участь уперше. Приєднатися до міжнародного руху може кожен.

«Ми також можемо робити добрі справи. Долучитися до акції можуть представники бізнесу, навчальні заклади, містяни та вся громада. Головне – показати, що полтавці розвивають добрі справи в свої серцях. Кожну ініціативу людей ми вітаємо», – сказала працівник БФ «Карітас Полтава». Алла Раковецька під час пресконференції в ОКІА «Новини Полтавщини».

Щоб стати учасником руху #GivingTuesday, потрібно звернутись до благодійного фонду «Карітас».

«У нас є розроблені кейси добрих справ для бізнесу, навчальних закладів, шкіл, малих підприємців. Це набір порад і заходів, який кожен може провести в своїй організації», – розповіла координатор Всеукраїнської ініціативи «Щедрий вівторок» БФ «Карітас Полтава» Оксана Дейнега.

Також вона додала, що допомагати можна по-різному: не тільки грошима, але й часом, знаннями, ресурсом. У Полтаві цього дня продаватимуть екоторби з логотипом «Щедрого Вівторка» та малюнки, що мотивують. Кожен, хто купить ці речі, відчує себе амбасадором добра.

30 листопада в ТЦ «Злато Місто» проведуть благодійний ярмарок. Там можна буде не лише щось придбати, а й виготовити виріб чи приготувати страву. Все це потім також реалізують на заході.

Від БФ «Карітас Полтава» у місті діятимуть проєкти «Історія успіху» (допомога людям, які не можуть самостійно реалізуватись), «Будемо дружити будинками», «Нагодуй ближнього», сеанс одночасної гри в настільні ігри.

Торік Україна вперше приєдналась до акції. В ній взяли участь такі великі міста як Львів, Харків, Київ.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk