• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві привітали аграріїв

Щороку в третю неділю листопада в Україні професійне свято відзначають працівники сільського господарства.

На Полтавщині підсумували роботу аграріїв та завершили хліборобський рік. Всіх, хто причетний до цієї галузі, вітали в міському будинку культури.

В урочистостях взяли участь представники влади, керівники сільськогосподарських підприємств, аграрії та фермери. Привітали працівників сільського господарства заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий і директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов.

«Вітаю всіх причетних до роботи на землі. Нам є чим пишатися. Аграрна галузь – локомотив економіки нашої країни. Третина експорту – продукція сільгоспвиробників. За останні роки Полтавщина – лідер із вирощування зернових, у виробництві м’ясомолочної продукції, садівництва, овочівництва, меду. І всі ви на місцях є тією рушійною силою, що впроваджує реформи. Ви дбаєте про соціальну сферу на селі. А ще майже кожного можна назвати волонтером. Вас не треба вмовляти допомогти, ви самі проявляєте ініціативу. Бажаю вам продовольчого зерна, олійного соняшнику та сої з високим протеїном», – сказав Роман Товстий.

«Не говоритиму про цифри, лише скажу, що зроблено багато. Хочу подякувати кожному за роботу, витримку, мужність і патріотизм. Попри всі негаразди ви тримаєте трудові колективи й допомагаєте сільським громадам. А ще окрема подяка нашим колегам – працівникам управлінь, департаментів і відділів агропромислового розвитку. Впевнений, що ваш досвід використають громади на місцях. А ще нас завжди підтримують депутати обласної ради. Зі святом всіх!», – сказав Сергій Фролов.

Кращі представники сільського та переробного господарства отримали почесні грамоти й подяки обласної ради та облдержадміністрації. Відзначили нагородами і квітами й ветеранів праці.

Також у виставковій залі міського будинку культури працює виставка «Агропром-Полтава 2019». На ній представлена сільськогосподарська техніка, запчастини, устаткування і технології для переробки, транспортування, зберігання й упаковки сільгосппродукції, кормовиробництва й кормової промисловості, тваринництва, зоотехнічне обладнання, ветпрепарати, насіння, саджанці, розсада тощо.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk