• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві привітали працівників радіо, телебачення та зв’язку Полтавщини

Із нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, який в Україні щорічно відзначають 16 листопада, в облдержадміністрації відбувся круглий стіл «Перспективи розвитку регіонального телерадіомовлення в Полтавській області».

Його учасники – керівники і працівники регіональних телеканалів, радіостанцій, очільники пресслужб правоохоронних органів і комунальних підприємств, науковці, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, учнівська молодь. Організатор заходу – Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

На круглому столі розглянули питання контенту, який виробляють на телерадіоканалах, і його поширення для глядачів і слухачів.

«Вітаю із прийдешнім святом. Побільше інсайдів, цікавої інформації, відкритої влади і збалансованих новин. Можливостей вам, як і у колег із Києва, хороших зарплат, які би дозволяли самовдосконалюватися і бути незалежними», – звернувся до медійників заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

За словами представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області Лілії Миронович, структура телерадіопростору регіону достатньо розвинута.

«Останнім часом спостерігається скорочення саме місцевих наших ліцензіатів. Така тенденція по всій Україні. Так відбувається через скорочення радіоредакцій проводового радіо, а також перереєстрації бізнесу, тобто наші компанії шляхом переоформлення ліцензії отримують реєстрацію київську чи інших областей. Проте в нас багато місцевих компаній. Це 74 наші місцеві ліценції, 45 телерадіоорганізацій. На Полтавщині є проводове радіо, аналогове телебачення. До слова, в аналогу працюють ще три телекомпанії. Телемовлення представлене і в кабельній мережі. Є цифрове, супутникове мовлення. Успішно діють провайдери програмної послуги. У 22 населених пунктах, не тільки в містах, а й у райцентрах, селах є кабельні провайдери, – розповіла Лілія Миронович. – Те, що ми маємо, потрібно зберігати, адже це свідчить про високий культурний розвиток нашого регіону».

«Нині питання захисту прав журналістів, свободи слова – одні з найактуальніших. Низку законодавчих актів прийнято у відповідній сфері. Нещодавно відбулися парламентські слухання, присвячені безпеці діяльності журналістів. Участь у них взяли й представники полтавських медіа. Питання були гострими. Доповідачі говорили про те, що останнім часом кардинально в негативний бік змінилася ситуація з безпекою журналістів. 6 листопада Президент України підписав указ, яким створено Раду з питань свободи слова та захисту журналістів. На Полтавщині відповідно до цього законодавчого акта буде створено нову регіональну раду. Така існувала в області раніше, але нинішнім указом попередній тематичний указ скасовано», – пояснила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Розповіла, що Департамент намагається консолідовано співпрацювати з представниками засобів масової інформації. Зазначила, що в області створені умови для конкурентного середовища медійників.

«Ми завжди готові до співпраці», – додала Вікторія Пилипенко.

Грамотами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА відзначили кращих працівників галузі. Привітали медійників вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk