Узбіччя автомобільних доріг – не місця для розведення вогнищ

Надрукувати

ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» нагадує про заборону розведення вогнищ на стоянках відстою автомобільного транспорту та на сільськогосподарських угіддях поблизу автомобільних доріг.

Також закликають водіїв дотримуватись правил протипожежної безпеки в місцях наближених до об’єктів дорожньої інфраструктури, а також не допускати засмічення смуг відводу сміттям та легкозаймистими речовинами (відходами нафтопродуктів тощо).

Переважно загоряння у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки, під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.

Через безвідповідальне розведення вогнищ на узбіччях автомобільних доріг та несвоєчасне гасіння місць самозаймань, виникнення і розповсюдження значної задимленості, зокрема ділянок, прилеглих до смуг відведення автомобільних доріг загального користування, погіршуються умови видимості. Це призводить до тяжких дорожньо-транспортних пригод. Тому працівники дорожніх служб просять дотримуватися  правил протипожежної безпеки в місцях наближення до об’єктів дорожньої інфраструктури та інформувати місцеві органи влади та відділення Національної поліції області в разі виявлення пожеж.

ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» в межах компетенції та наявного фінансування забезпечує прибирання та скошування від дикорослої порослі смугу відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення області.