• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Узбіччя автомобільних доріг – не місця для розведення вогнищ

ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» нагадує про заборону розведення вогнищ на стоянках відстою автомобільного транспорту та на сільськогосподарських угіддях поблизу автомобільних доріг.

Також закликають водіїв дотримуватись правил протипожежної безпеки в місцях наближених до об’єктів дорожньої інфраструктури, а також не допускати засмічення смуг відводу сміттям та легкозаймистими речовинами (відходами нафтопродуктів тощо).

Переважно загоряння у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки, під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.

Через безвідповідальне розведення вогнищ на узбіччях автомобільних доріг та несвоєчасне гасіння місць самозаймань, виникнення і розповсюдження значної задимленості, зокрема ділянок, прилеглих до смуг відведення автомобільних доріг загального користування, погіршуються умови видимості. Це призводить до тяжких дорожньо-транспортних пригод. Тому працівники дорожніх служб просять дотримуватися  правил протипожежної безпеки в місцях наближення до об’єктів дорожньої інфраструктури та інформувати місцеві органи влади та відділення Національної поліції області в разі виявлення пожеж.

ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» в межах компетенції та наявного фінансування забезпечує прибирання та скошування від дикорослої порослі смугу відведення автомобільних доріг загального користування місцевого значення області.

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk